studija
+371 63341417
studija@kurzemesradio.lv
WhatsApp: 20824444
Liepājā - FM 88,4 • Ventspilī - FM 107,9 • Tukumā - FM 92,4 • Saldū - FM 98,9 • Kuldīgā, Talsos - FM 106,4 • Jelgavā FM 92,6 • Internetā - visā pasaulē

Ētera pesonības

Array.name

Signe Krebse

Vienmēr laikā, vienmēr aktuāli, vienmēr par svarīgo Kurzemes Radio ēterā ir dzirdama Signe. Jaunumi Kurzemē, Latvijā un pasaulē ir Signes ikdiena, tādēļ svece zem pūra turēta netiek, ja tas ir jāzina mūsu klausītājiem, tad Signes uzdevums ir to darīt zināmu visiem. Jaunumi Kurzemes mazpilsētās, skandāli galvaspilsētā vai notikumi pasaulē - lai arī kas tas būtu, mēs to uzzināsim. 
Array.name

Dace Blūma

Notikumi, cilvēki, viedokļi. Vienmēr svarīgi par aktuālo Kurzemē, Latvijā, pasaulē vai ārpasaulē, ja ir kas tāds, kas jāzina visiem, tad Dace to noteikti pavēstīs. 18 gadu pieredze ziņu dienesta darbā sniegusi nenovērtējamu pieredzi, zināšanas un kritisku vērtējumu visam, kas notiek apkārt. Neskaidrības par laika apstākļiem, politisko virtuvi vai pasākumiem nedēļas nogalei? Jautājiet Dacei! 
Array.name

Andris Grīnvalds

Cilvēks motors, cilvēks pieredze. Andris zina visu, kas saistīts par un ap auto, un ar prieku ik nedēļu šīs zināšanas nodod arī mūsu klausītājiem. Andra dzīves pieredze, zināšanas un nebeidzamā interese par spēkratiem un ne tikai, Kurzemes Radio ēterā tiek novērtēta jau gadiem ilgi.Kurzemes Radio "Autolaiks" bez Andra Grīnvalda, būtu kā autobuss bez šofera – rāma dīkstāve un nepacietīgas gaidas līdz sāksies brauciens, jo mūziku tač’ nosaka šoferītis.  
Šobrīd SKAN

Privātsludinājumi

 18/09
Nozaudēts maks!!! Makā atradās gan id, gan vadītāja apliecība, kā arī citi svarīgi dokumenti uz STEFĀNIJAS ŠABUŅEVIČAS vārda. Nozaudēts tika KULDĪGĀ, BAZNĪCAS IELAS apkaimē jebšu tā saucamajā KŪRAVĀ, netālu no CAFE TILTS. Atradējam lūgums atgriezt, sazinoties pa tālruni 29948363 Atlīdzība grantēta.
 17/09
PARDOD CITROEN BERLINGO 2013.GADA PASAZIERU NOBRAUKUMS 163 TUKST.TIKKO NO VACIJAS,CENA 6500EUR CENA RUNAJAMA VEL NAV REGISTRETA 1,6 DIZELIS.TEL 26135840
 15/09
Kuldīgā nozaudēts maks. Makā atradās ID, vadītāja apliecība, kā arī citi dokumenti uz Stefānijas Šabuņevičas vārda. Nozaudēts tika Kuldīgā, Baznīcas ielas apkaimē, tā saucamajā Kūravā, netālu no cafe Tilts. Atradējam lūgums atgriezt, sazinoties pa tālr. 29948363. Atlīdzība garantēta.
 
Raksti uz ēteru