studija
+371 63341417
studija@kurzemesradio.lv
Liepājā - FM 88,4 • Ventspilī - FM 107,9 • Tukumā - FM 92,4 • Saldū - FM 98,9 • Kuldīgā, Talsos - FM 106,4 • Jelgavā FM 92,6 • Internetā - visā pasaulē

Ētera pesonības

Array.name

Signe Krebse

Vienmēr laikā, vienmēr aktuāli, vienmēr par svarīgo Kurzemes Radio ēterā ir dzirdama Signe. Jaunumi Kurzemē, Latvijā un pasaulē ir Signes ikdiena, tādēļ svece zem pūra turēta netiek, ja tas ir jāzina mūsu klausītājiem, tad Signes uzdevums ir to darīt zināmu visiem. Jaunumi Kurzemes mazpilsētās, skandāli galvaspilsētā vai notikumi pasaulē - lai arī kas tas būtu, mēs to uzzināsim. 
Array.name

Dace Blūma

Notikumi, cilvēki, viedokļi. Vienmēr svarīgi par aktuālo Kurzemē, Latvijā, pasaulē vai ārpasaulē, ja ir kas tāds, kas jāzina visiem, tad Dace to noteikti pavēstīs. 18 gadu pieredze ziņu dienesta darbā sniegusi nenovērtējamu pieredzi, zināšanas un kritisku vērtējumu visam, kas notiek apkārt. Neskaidrības par laika apstākļiem, politisko virtuvi vai pasākumiem nedēļas nogalei? Jautājiet Dacei! 
Array.name

Andris Grīnvalds

Cilvēks motors, cilvēks pieredze. Andris zina visu, kas saistīts par un ap auto, un ar prieku ik nedēļu šīs zināšanas nodod arī mūsu klausītājiem. Andra dzīves pieredze, zināšanas un nebeidzamā interese par spēkratiem un ne tikai, Kurzemes Radio ēterā tiek novērtēta jau gadiem ilgi.Kurzemes Radio "Autolaiks" bez Andra Grīnvalda, būtu kā autobuss bez šofera – rāma dīkstāve un nepacietīgas gaidas līdz sāksies brauciens, jo mūziku tač’ nosaka šoferītis.  
Šobrīd SKAN

Privātsludinājumi

 16/02

Vēlos nopirkt zemi 1 hetāru jebkurā vietā, cena lidz 1000.0 euro. Tālr.27885635

 16/02

Ja kāds Valentīndienas rītā Jelgavā, Pārlielupē pie Statoil benzīntanka Ziedu veikalā vai pie tā ir atradis brūnu vīriešu naudas maku ar 105 Eur un ar dokumentiem-ID karte, tiesības, Swedbankas karte uz Anša Jesereviča vārda. Godīgo atradēju lūdzu atsaukties. Zvanīt tel.29 595 427

 15/02

Maina 4istabu dzīvokli Raņķos, ar nelielu piemaksu no jùsu puses,pret 2istabu dzīvokli, tālr.26172634

Mēs sociālājos tīklos

Raksti uz ēteru