studija
+371 63341417
studija@kurzemesradio.lv
WhatsApp: 20824444
Liepājā - FM 88,4 • Ventspilī - FM 107,9 • Tukumā - FM 92,4 • Saldū - FM 98,9 • Kuldīgā, Talsos - FM 106,4 • Jelgavā FM 92,6 • Internetā - visā pasaulē

Novadu ziņas

Liepāja

"Liepājas ziņas" katru trešdienu pulksten 9:30

Liepāja – vēju pilsēta ar plašāko pludmali valstī, nesteidzīgu atpūtu, skaistu dabu un krāšņiem saulrietiem, bagātām kultūras, mākslas un sporta tradīcijām un neskaitāmi daudzām citām lietām, kuras šurp vilina gan liepājniekus, gan Liepājas skartos tepat no Latvijas, kā arī viesus no Eiropas un pasaules valstīm. 

Vasaras Liepājā ir īpaši piepildītas ar dažādiem pasākumiem ikviena gaumei – gan grandioziem mūzikas festivāliem un sporta norisēm, kuros pulcējas desmitiem tūkstoši viesu, gan mazos, bet izziņas bagātos kultūras un mākslas sarīkojumos, kuros aicināts jūtas ikviens. Tie, kuri iecienījuši mierīgu atpūtu pie dabas, var nodoties lēnām pastaigām gar pludmali un parku, kā arī atspirdzināties kādā no pludmales kafejnīcām. Ejot pastaigās pa pilsētu, savu unikālo arhitektūru atklās Liepājas mazās, bet mājīgās ieliņas. Savukārt piedzīvojumu meklētājus pārsteigs vēsturiskais mantojums un fortifikācijas Karostā un citviet pilsētā. Aktīvajai atpūtai var nodoties atpūtas vietā “Beberliņi”, izmēģinot savus spēkus kabeļveikbordā, kā arī pašā pilsētas centrā, iznomājot laivas un katamarānus un izbaudot Liepājas ainavas no kanāla un ezera puses.

Arī tajos gada mēnešos, kad siltums lutina mazāk, kultūras, mākslas un sporta dzīve Liepājā turpina dzīvot, piedāvājot dažādas izstādes, ekspozīcijas, koncertus, radošas aktivitātes, kā arī vietēja un starptautiska mēroga sacensības. Kā īpašas pērles izceļamas Latvijā un citās valstīs atzītās Liepājas teātra izrādes un Liepājas Simfoniskā orķestra koncerti. Ar greznajiem interjeriem ikvienu Liepājas viesi pārsteigs katedrāles un baznīcas, kuru vēsture aizvijas gadsimtiem senā pagātnē. Savukārt siltā atmosfēra kafejnīcās un restorānos palīdzēs atjaunot spēkus ikvienam ceļiniekam. Savukārt savu burvību jebkurā gadalaikā turpinās atklāt Liepājas ezera ainava, kas redzama no putnu novērošanas torņiem.

2015. gada 6. novembrī tika atklāta ar īpašu rūpību lolotā koncertzāle „Lielais dzintars”. Uz daudzveidīgiem un augstas izcilības koncertiem, mākslas un citām radošām norisēm Lielais dzintars aicina arī turpmāk!

Liepāja iedvesmo!img img img
Šobrīd SKAN
Raksti uz ēteru