studija
+371 63341417
studija@kurzemesradio.lv
WhatsApp: 20824444
Liepājā - FM 88,4 • Ventspilī - FM 107,9 • Tukumā - FM 92,4 • Saldū - FM 98,9 • Kuldīgā, Talsos - FM 106,4 • Jelgavā FM 92,6 • Internetā - visā pasaulē

Konkursi

Konkurss "Pāri visam - mīlestība" ir noslēdzies

“Patiesa mīlestība nespēj runāt, jo patiesas jūtas izsaka sevi darbos nevis vārdos.” /V. Šekspīrs/

Izcilā dzejnieka un rakstnieka V. Šekspīra vārdi apliecina, ka mīlestība ir vienīgā vērtība, kura spēj pastāvēt ārpus laika un telpas, nezaudējot savu nozīmi un vērtību. Ar patiesu mīlestību apveltītas attiecības ir kā dārgakmens, kas, gadiem ejot, savu vērtību tikai palielina, iegūstot patiesu cieņu un apbrīnu. Dalīsimies ar šiem dārgumiem, kas slīpēti, spodrināti un loloti, jo pāri visam ir bijusi skaista mīlestība.

Būsim priecīgi, ja dalīsieties ar savu, savu vecāku vai vecvecāku dzīvesstāstu, iesūtot līdz 13. februārim fotogrāfiju un īsu aprakstu.

14. februārī kopā ar konkursa atbalstītājiem izvēlēsimies pārus un raidījumā “Pusdienlaiks ar Ievu Dzeni” no plkst. 11:30 līdz 11:40 paziņosim konkursa uzvarētājus, kuri saņems īpašas balvas no atbalstītājiem. Kurzemes Radio izvēlētos pārus aicinās piedalīties raidījumā “Skatuves putekļu stāsti”, lai dalītos ar savu pieredzi par patiesas mīlestības noslēpumu.

Konkurss “Pāri visam - mīlestība” notiek kopā ar: Hotel SPA Arkadia, Laipa SPA un Skrundas muiža.


NOTEIKUMI

  1. 1. Fotogrāfiju ar aprakstu vari iesūtīt elektroniski uz e-pastu konkurss@kurzemesradio.lv vai pa pastu uz adresi - A/S Kurzemes Radio, Pilsētas laukums 4a, Kuldīga, LV-3301.
  2. 2. Konkursa norises laikā iesūtītās fotogrāfijas ar aprakstiem tiks publicētas Kurzemes Radio Facebook lapā.
  3. 3. Pie apraksta noteikti norādi savu kontaktinformāciju – e-pasts un telefona numurs!
  4. 4. Kurzemes Radio ir tiesības iesūtītajiem aprakstiem veikt pareizrakstības pārbaudi un korekcijas.
  5. 5. Fotogrāfiju ar aprakstu vari iesūtīt līdz 13.02.2018. plkst. 10:00.

 

VĒRTĒŠANA 

Konkursa “Pāri visam - mīlestība” atbalstītāji no iesūtītajām fotogrāfijām un aprakstiem izvēlas savu favorītu, kuram piešķirt balvu. Atbalstītāju izvēlētie pāri tiks uzaicināti piedalīties Kurzemes Radio raidījumā “Skatuves putekļu stāsti”.

 

UZVARĒTĀJI

Skrundas muižas balvu saņem Airisas Asbergas sirsnīgais stāsts par vecmāmiņas Elvīras un vectētiņa Volrata skaisto mīlestību.

Laipa SPA sarūpētā balva tiek meitai Gintai par vecāku - Ivetas un Jāņa pārbaudījumiem, izaicinājumiem un mīlestības pilno kopdzīves stāstu.

Hotel SPA Arkadia balvu saņem meitas Kristiānas stāsts par vecāku ticību, cerību un spēku roku rokā laulībā staigājot jau teju 35 gadus.

Visi konkursa dalībnieki saņem Hotel SPA Arkadia Spa centra apmeklējumu divām personām. 

 

img img img
Šobrīd SKAN
Raksti uz ēteru