studija
+371 63341417
studija@kurzemesradio.lv
WhatsApp: 20824444
Liepājā - FM 88,4 • Ventspilī - FM 107,9 • Tukumā - FM 92,4 • Saldū - FM 98,9 • Kuldīgā, Talsos - FM 106,4 • Jelgavā FM 92,6 • Internetā - visā pasaulē

Aktualitātes

KURZEMES RADIO 20!

 

No 22. līdz 26. maijam svinam 20 gadu jubileju.

Jubilejas nedēļā “Kurzemes Radio” personības kopā ar māksliniekiem izklaidēs klausītājus ar sarunām un muzikāliem pārsteigumiem, radot dzimšanas dienas atmosfēru. Dzīvā ētera koncertos piedalīsies gan jauni, gan jau zināmi mūziķi no dažādām Latvijas pilsētām.

Šogad aprit 20 gadi un lai atzīmētu dzimšanas dienu, pateiktos klausītājiem un sadarbības partneriem, no 22. – 26. maijam “Kurzemes Radio” piedāvās dzīvā ētera koncertus ar dažādiem māksliniekiem no visas Latvijas. Studijā darbosies radio ētera personības – Ieva Dzene, Māris Dadzis un Edmunds Aizkalns.22. maijā grupu “Kombo”, “Jūrkant”, “Mītava” un Laura Raila koncerti.

23. maijā klausītājiem koncertu sniegs Ainars Virga, Edgars Silacērps un grupa “Cits kvartāls”.

24. maijā jubilejas koncertiem pievienosies grupa “Aarzemnieki”, Saldus senioru akordeonistu ansamblis, grupa “Roja” un Patrisha kopā ar Miku Galvanovski.

25. maijā klausītājus izklaidēs radošā apvienība "Zvani", Jenny May un Monta Ķimene.

26. maijā Igo, Andra Ērgļa, Suitu sievu un grupas “Montana” koncerti.

 

Visas nedēļas garumā “Kurzemes Radio” piedāvās ne tikai koncertus, bet arī iespēju piedalīties konkursos un klausīties interesantas sarunas ar māksliniekiem un “Kurzemes Radio” darbiniekiem.

 

Tavs Kurzemes Radio!
 

 

 

img img img
Šobrīd SKAN
Raksti uz ēteru